pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 29 kwietnia 2022
  • 30 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 13630

Maturzyści III LO w Pszczynie odebrali świadectwa i wyróżnienia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj

W piątek w III Liceum Ogólnokształcącym w Pszczynie odbyła się gala maturzystów. Uczniowie ostatnich klas, którzy za moment przystąpią do egzaminy dojrzałości, odebrali świadectwa i wyróżnienia.

Maturzyści III LO w Pszczynie odebrali świadectwa i wyróżnienia - 29.04.2022 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


- Życzę wam, aby wiedza, doświadczenia i przyjaźnie, które zdobyliście w czasie liceum pozostały z wami na całe życie, aby wyniki z egzaminu maturalnego były dla was przepustką na wymarzone studia i zawodową realizację pasji w przyszłości - zwrócił się do maturzystów obecny na gali burmistrz Dariusz Skrobol.

- Dziękuję kadrze szkoły, nauczycielom za wspaniałą pracę, wkład w edukację naszych młodych mieszkańców, zwłaszcza, że przez minione lata mierzyliście się z wieloma wyzwaniami, w tym z nauką zdalną i hybrydową w okresie pandemii. Cieszę się, widząc uśmiechy na twarzach waszych uczniów, wychowanków, to znaczy, że mimo tych okoliczności nawiązaliście wspaniałe relacje, a uczniowie opuszczają mury tej szkoły ze wspaniałymi wspomnieniami - mówił burmistrz do nauczycieli.

Dla maturzystów był to dzień wyróżnień za edukację. Teraz przed większością z nich kolejne krok - matura. Egzaminy rozpoczną się już w kolejnym tygodniu. Trzymamy kciuki.

ab / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie" podaj