pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 30 kwietnia 2022
  • 3 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2637

"Żubr brodacz sędziwy, lasów władca" - konkurs dla uczniów

Nadleśnictwo Kobiór ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem "Żubr brodacz sędziwy, lasów władca".

Żubr
Żubr brodacz sędziwy, lasów władca... · fot. Nadleśnictwo Kobiór


Wystarczy uruchomić trochę wyobraźni i przenieść swoje pomysły na arkusz a4. Organizatorzy proponują całą gamę możliwości technicznych, byleby to właśnie żubr był bohaterem tej artystycznej opowieści plastycznej. Można malować, rysować, albo wykonać pracę graficzną bądź ceramiczną. Kto lubi collage i techniki mieszane, będzie miał pole do popisu. Ołówkiem, kredką, farbami. A może wyklejanką?

Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych (w dwóch kategoriach: klasy 1-4 oraz 5-8) gmin, które znajdują się w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Kobiór (wykaz w p. 4 regulaminu). 

Termin Nadsyłania prac mija 3 czerwca. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 czerwca, a uroczyste uhonorowanie osób nagrodzonych i wyróżnionych odbędzie się 11 czerwca podczas obchodów dnia żubra na terenie ośrodka hodowli żubrów i edukacji leśnej w Jankowicach.

Regulamin konkursu oraz załączniki do pobrania na stronie Nadleśnictwa Kobiór:
kobior.katowice.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/Wo5w/content/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-zubr-brodacz-sedziwy-lasow-wladca-

ar / pless.pl
źródło: Nadleśnictwo Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.