pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 18 listopada 2021
  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2995

[ZDJĘCIA] Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem

Za nami:

W niedzielę, 21 listopada został zainaugurowany projekt "Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem". W ten sposób, bardzo aktywnie, niedzielne przedpołudnie spędziło trzynaście rodzin. Kolejne zajęcia 12 grudnia!

Rodzinny badminton - aktywny rodzic z dzieckiem - 21.11.2021 · fot. UM Pszczyna


Większość dorosłych uczestników po raz pierwszy miała do czynienia z badmintonem w hali sportowej. Instruktorzy pomogli zapoznać się im z podstawami dyscypliny.

Następne zajęcia odbędą się 12 grudnia. Godziny: I grupa 10:00 - 11:15 i ew. II grupa 11:15 - 12:30. Udział w nich jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy pod adresem mail: plesbad@poczta.onet.pl lub nr tel. 604 94 13 66 (Damian Pławecki).

- Chcieliśmy zaprosić wszystkich na rodzinne zajęcia ruchowo-rekreacyjne. Oferta jest skierowana do rodziców z dzieckiem, aby wspólnie i aktywnie mogli spędzić wolny czas - zachęca Damian Pławecki, trener UKS Plesbad.

Zajęcia odbywają się w hali sportowej MORiS przy ul. Basztowej w Pszczynie.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.