pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 9 listopada 2021
  • 24 listopada 2021
  • wyświetleń: 4728

[ZDJĘCIA] 128 tenisistów z całego świata zagrało w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF World Tennis Tour Juniors U18 został rozegrany w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie w dniach 15-21 listopada. Do naszego miasta zjechali najlepsi tenisiści i tenisistki w tej kategorii wiekowej z całego świata!

Turniej ITF World Tennis Tour Juniors w Pszczynie - 15-21.11.2021 · fot. Piotr Łapa / UM Pszczyna, Śląskie Centrum Tenisa


Do udziału w zawodach zgłosiło się 128 tenisistów. Rywalizowali oni w ramach turniejów International Tennis Federation. Przyznanie Śląskiemu Centrum Tenisa już drugi rok z rzędu organizacji tego prestiżowego międzynarodowego turnieju świadczy o tym, że Pszczyna jest jednym z najważniejszych punktów na tenisowej mapie Polski i jest ośrodkiem tenisowym coraz lepiej rozpoznawalnym również w Europie.

Loading...


Link do pełnych wyników turnieju ITF World Tennis Tour Juniors (zarówno z kwalifikacji jak i turnieju głównego):
www.itftennis.com/en/tournament/j4-pszczyna/pol/2021/j-g4-pol-04a-2021/draws-and-results/

Loading...


Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny objął turniej Patronatem Honorowym. Wraz z Gminą Pszczyna oraz MORiS Pszczyna był współorganizatorem tego sportowego wydarzenia.

Patronat nad imprezą objęli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Burmistrz Pszczyny, Marszałek Województwa Śląskiego, Grupa LOTOS oraz Polski Związek Tenisowy. Portal Pless.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Już teraz Śląskie Centrum Tenisa zaprasza na Mistrzostwa Polski U18, które odbędą się w SCT w lutym!

ar / pless.pl
źródło: Śląskie Centrum Tenisa

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląskie Centrum Tenisa" podaj