pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 października 2021
  • 14 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4339

Właściciele sklepów i firm! Puszki WOŚP do wzięcia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

30 stycznia odbędzie się kolejny, tym razem już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz właściciele firm i sklepów mogą ustawić w swojej siedzibie puszkę stacjonarną.

29. Finał WOŚP - Sztab Powiatowy - 31.01.2021
29. Finał WOŚP - Sztab Powiatowy - 31.01.2021 · fot. Powiat


Powiatowy Sztab WOŚP, z siedzibą w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie zaprasza do współpracy firmy i sklepy, które chciałyby mieć u siebie puszkę, do której można zbierać środki na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

- Powiatowemu sztabowi zwiększono liczbę puszek stacjonarnych, więc jeżeli jakaś firma chciałaby taka puszkę otrzymać, to wystarczy się z nami skontaktować - zaprasza Artur Wojciech - szef sztabu. - Najlepiej wysłać do nas maila i dołączyć do już współpracujących firm. Jeżeli wśród mieszkańców są osoby, które chciałyby przekazać rzeczy, usługi na licytacje, to również prosimy o kontakt na maila sztabowego.

Adres mailowy: sztabwosppszczyna@gmail.com

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj