pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 19 października 2021
  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 4980

Koncert Bartasa Szymoniaka będzie przeniesiony!

W czwartek, 11 listopada miał odbyć się w Pszczyńskim Centrum Kultury koncert Bartasa Szymoniaka pod hasłem "Kocham WOLNOŚĆ!". Dyrektor PCKulu poinformował jednak o przesunięciu wydarzenia na przyszły rok z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej.

Bartas Szymoniak
Bartas Szymoniak · fot. kadr z teledysku do utworu "Wojownik z miłości"


Koncert ma odbyć się w przyszłym roku - być może jako wydarzenie plenerowe i niebiletowane. Odbędzie się najpóźniej do 31 maja 2022 roku. Osoby, które zakupiły bilety online otrzymają zwrot należności na swoje konto.

O nowym terminie będziemy informować.

Bartas Szymoniak to obecnie jeden z najbardziej oryginalnych i cenionych artystów na polskiej scenie muzycznej. Słuchacze będą mogli na własne oczy i uszy przekonać się, czym jest fenomen tworzenia jego unikatowego stylu beatrock. Artysta o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu. Po sukcesie ostatniej płyty i utworu "Wojownik z miłości"- uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole, oraz jednej z najważniejszych kompozycji ostatnich notowań, historycznej już Listy "Trójki", były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji i laureat Idola, nie zwalnia tempa. Jego kolejne single jak np. "Cierpliwość" stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. Na rok 2022 zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa.

Wszystkie dźwięki tworzy sam na żywo, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.), a następnie zapętla na tzw. looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista - Michał Parzymięso.

Social media artysty:

FB web.facebook.com/bartas.szymoniak/
IG @bartas_szymoniak_official

YouTube:
ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.