pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 7 października 2021
  • wyświetleń: 18961

Kolizja na DK-1. 22-latka w seicento uderzyła w ciągnik rolniczy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek około godz. 18.55 na DK-1 w pobliżu skrzyżowania z ul. Katowicką w Piasku doszło do zderzenia samochodu osobowego fiat seicento z ciągnikiem rolniczym. Poszkodowana została 22-letnia kobieta z powiatu pszczyńskiego.

Ze zgłoszenia wynikało, że młoda kobieta jest zakleszczona w pojeździe i nie wykazuje funkcji życiowych. Jeszcze przed przyjazdem służb udało się wydobyć ją z samochodu świadkom i osobom postronnym. Nie było konieczności użycia narzędzi hydraulicznych w celu rozcięcia karoserii. Poszkodowana odzyskała przytomność. Jej stan w momencie przejęcia przez ratowników medycznych był stabilny. Z urazem głowy została zabrana do szpitala.

Na miejscu pracowały wszystkie służby: jednostki PSP Pszczyna, OSP Piasek, naziemny zespół ratownictwa medycznego, pszczyńska policja. Droga w kierunku Katowic była zablokowana na czas działań.

Kwalifikacja zdarzenia przez służby: kolizja. Przyczyną zderzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj