pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najpopularniejsze

  • 21 czerwca 2021
  • 13 lipca 2021
  • wyświetleń: 9500

[WIDEO] Relacja z Festiwalu POLEKU slow life po naszymu 2021

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

4 lipca już po raz czwarty spotkaliśmy się aby wspólnie celebrować niedzielne popołudnie w urokliwych zakątkach Skansenu w Pszczynie. Zobaczcie naszą wideorelację z tego wydarzenia!Wydarzenie POLEKU slow life po naszymu, odbyło się w pięknych okolicznościach przyrody i pogody. Z roku na rok przybywa uczestników festiwalu - w tegorocznej imprezie na przestrzeni całego dnia, skansen odwiedziło około 1500 osób! Na terenie całego obiektu, na odwiedzających czekało 11 stoisk animacyjno-warsztatowych z ofertą ponad 300 miejsc warsztatowych! Animacje dedykowane były całym rodzinom.

Podczas POLEKU niezmiennie celebrujemy również wspólny posiłek, który w tym roku jako lunch, w postaci napoju smoothie i deseru jogurtowego - cieszył podniebienia uczestników.

Po części warsztatowej przyszła pora na muzykę. W tegorocznym Festiwalu swoją twórczość zaprezentowały zespoły: Holly Blue z Mysłowic, WEROENA z Oświęcimia, a także zespół PLESSOUND z Pszczyny. Zespoły gatunkowo zróżnicowane, jednak tworzące spójną atmosferę, tak świetnie wpisującą się w klimat miejsca i wydarzenia.

Co roku podczas festiwalu wszyscy - nie tylko mali odkrywcy - mogą zamienić się w "poszukiwaczy skarbu", biorąc udział w grze terenowej, poznając tym samym obiekt i Stowarzyszenie LGD Ziemia Pszczyńska.

- Dziękujemy za Państwa obecność i aktywny udział w wydarzeniu! W sposób szczególny, dziękujemy również instytucjom, które wsparły nas przy organizacji tegorocznego Festiwalu. Dziękujemy Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskiemu Centrum Kultury oraz Gminie Pszczyna, na czele z Wydziałem Promocji Gminy. Dziękujemy Miejskiemu Zakładowi Zieleni w Pszczynie oraz Straży Miejskiej w Pszczynie, a także sołectwu Studzienice i Zespołowi "Pszczyńskiej Laby" - mówią organizatorzy.

ar / pless.pl, źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj