pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 24 marca 2021
  • wyświetleń: 2092

Srebro i brąz dla naszych na mistrzostwach karate!

Srebro i brąz dla naszych zawodników na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w karate kyokushin-kan! Zawody odbyły się 14 marca w Dąbrowie Górniczej. Zawodnicy Klubu Karate Kyokushin-kan Kasai prowadzącego zajęcia w Szkole Podstawowej w Jankowicach wrócili z dwoma medalami. Maciej Zaniewski wywalczył srebro, a Wiktoria Piszczek brąz!

Srebro i brąz dla naszych zawodników na mistrzostwach karate! - 14.03.2021 · fot. Klub Karate Kyokushin-kan Kasai Jankowice


Również Hanna Szafron i Michał Danel pokazali serce do walki. Hania po pierwszym zwycięstwie przegrała drugą walkę ze zwyciężczynią kategorii z opolskiego klubu karate, natomiast Michał z zawodnikiem z wrocławskiej sekcji Sypień.

Gratulujemy osiągnięć!

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.