pless.pl

Reklama

Najpopularniejsze

  • 20 października 2020
  • 31 stycznia 2021
  • wyświetleń: 12894

S.O.S. Korki: matma, chemia i angielski od podstawówki do matury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "S.O.S. Korki" podaj

Z nami żaden z tych przedmiotów nie musi spędzać Ci snu z powiek! S.O.S. Korki to pozaszkolne zajęcia z matematyki, chemii i języka angielskiego dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie (podstawowym i rozszerzonym) od pierwszej klasy szkoły podstawowej do matury. Prowadzimy też warsztaty z LEGOrobotyki i programowania z Minecraftem!

Reklama

S.O.S Korki
Nauka z S.O.S. Korki · fot. S.O.S Korki


Największym atutem naszych zajęć jest indywidualna praca z dziećmi i młodzieżą nad dokładnie takim materiałem, jaki uczeń potrzebuje przyswoić. Pracujemy nad bieżącym materiałem szkolnym, jak również nad zaległościami i problemami ze zrozumieniem zagadnień matematycznych, chemicznych, czy języka angielskiego.

Pomagamy przygotować się nie tylko do egzaminów - maturalnych czy ósmoklasisty. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, które chcą poprawić oceny, czy zwiększyć pewność siebie na lekcjach.

S.O.S Korki
W szkole S.O.S korki uczymy się w przyjaznej i inspirującej do nauki przestrzeni · fot. S.O.S Korki


Nie "przerabiamy" materiału tak jak szkoła. Kładziemy nacisk na zrozumienie - dla nas najważniejszy jest uczeń i jego potrzeby. Poświęcamy taką ilość czasu, jaka jest potrzebna uczniowi na zrozumienie tematu. Nasze zajęcia nie mają na celu zastąpienia szkoły lecz są uzupełnieniem i rozszerzeniem nauki w ramach indywidualnych potrzeb ucznia.

Z zajęć można korzystać regularnie przez cały rok lub według aktualnych potrzeb!

Zapraszamy na stronę www. sos-korki.pl oraz na stronę facebookową S.O.S. korki.

S.O.S Korki
Zajęcia z LEGOrobotyki z S.O.S. korki · fot. S.O.S Korki


Firma S.O.S. Korki prowadzi również zajęcia dla dzieci z LEGOrobotyki i programowania z Minecraftem pod nazwą "Ja to wiem - Laboratorium Wiedzy". Zajrzyjcie na nasze strony: jatowiem-pszczyna.pl/ oraz Facebook Ja To Wiem - Laboratorium Wiedzy.

Pragniemy w ciekawy i nowatorski sposób przekazać dzieciom wiedzę dotyczącą robotyki i programowania. Jest to nauka połączona z zabawą, zawierająca elementy robotyki, matematyki, fizyki, informatyki, elektroniki, grafiki oraz języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w oparciu o starannie przygotowane programy edukacyjne, w których kluczowym elementem jest nauka poprzez zabawę.

S.O.S Korki
Zajęcia z LEGOrobotyki z S.O.S. korki · fot. S.O.S Korki


W trakcie zajęć pod czujnym okiem instruktorek dzieci konstruują różnego rodzaju budowle i tworzą dla nich programy, pracując w dwuosobowych zespołach, dzięki czemu od najmłodszych lat uczą się pracy w grupie.

S.O.S Korki
Zajęcia z LEGOrobotyki z S.O.S. korki · fot. S.O.S Korki
Reklama

S.O.S. Korki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "S.O.S. Korki" podaj