Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 7 października 2020
  • 8 października 2020
  • wyświetleń: 22897

[WIDEO] Burmistrz Pszczyny ma koronawirusa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W środę, 7 października burmistrz Dariusz Skrobol na swoim facebookowym profilu poinformował, że potwierdzono u niego obecność koronawirusa. Dziś opublikował wideo, na którym mówi o tym, jak obecnie funkcjonuje Urząd Miejski w Pszczynie.

Komunikat burmistrza z 7 października

Dziś rano otrzymałem informację, że wczorajsze badanie na obecność SARS-CoV-2 dało u mnie wynik dodatni. Choć wszystkie spotkania, w których uczestniczę, organizowane są przy najwyższych standardach bezpieczeństwa i z zachowaniem reżimu sanitarnego to nie udało mi się uchronić od wirusa.

Szczęśliwie nie mam poważnych objawów, oprócz typowych dla przeziębienia, lecz zgodnie z procedurą najbliższych 10 dni spędzę na kwarantannie.

Swoje obowiązki będę realizował zdalnie, a moje zadania w Urzędzie Miejskim przejmie pani Barbara Sopot-Zembok, która również została przebadana, lecz do zakażenia nie doszło. Niestety wynik dodatni uzyskał razem ze mną skarbnik Artur Krawczyk.

Mimo tych wszystkich ograniczeń jestem do dyspozycji online.

Życzę wszystkim Wam jak najwięcej zdrowia, dbajcie proszę o siebie!


Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.