pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 19 maja 2020
  • wczoraj, 17:24
  • wyświetleń: 21912

Kino samochodowe w czerwcu w Pszczynie! Wybieramy filmy!

11 i 21 czerwca na parkingu przed Pasażu Książęcym przy ul. Szymanowskiego odbędą się seanse kina samochodowego. Na Facebooku pojawiła się ankieta, w której można głosować na filmy na czerwcowe seanse samochodowe - znajdziecie ją tutaj. Głosowanie trwa do wtorku, 2 czerwca!

kino samochodowe
Internauci mogą wybrać, jakie filmy zostaną wyświetlone podczas czerwcowych seansów samochodowych


Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednak Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury ma dla nas coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Trwają przygotowania do pierwszych seansów kina samochodowego, które odbędą się już w czerwcu! Podobne seanse organizowane są w ostatnim czasie w całej Polsce. Kino samochodowe - formuła wymyślona w USA już w latach 30. wraca do łask!

Filmy będą wyświetlane na wielkim, profesjonalnym ekranie, a obejrzymy je z siedzeń naszych samochodów. Dźwięk usłyszymy w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość. Jednocześnie, wspierając lokalny biznes, będzie można telefoniczne lub internetowo zamówić napoje i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do samochodu tuż przed seansem.

Kiedy?
  • 11 czerwca (czwartek),
  • 21 czerwca (niedziela)


O której?
  • start filmu o godzinie 21.00,
  • wjazd samochodów od 19.00 do 20.40.


Gdzie?
Pszczyna, ul. Szymanowskiego (Pasaż Książęcy)

Bilety
10 zł/samochód (w cenie porcja popcornu) - informacje o rezerwacji miejsc już wkrótce!

Bezpieczeństwo
Organizatorzy gwarantują spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych

Na profilu wydarzenia na Facebooku prowadzona jest ankieta, w ramach której głosujący wybiorą filmy na czerwcowe seanse samochodowe. Film, który zdobędzie najwięcej Waszych głosów, zostanie wyświetlony 11 czerwca. Pomiędzy drugim i trzecim przeprowadzona będzie dogrywka, aby wybrać film na 21 czerwca. Głosowanie trwa do wtorku, 2 czerwca! Ankieta dostępna jest TUTAJ.

Przypominamy również, że kino samochodowe było już organizowane w Pszczynie na parkingu przy Pasażu Książęcym w sierpniu 2013 roku. Można było zobaczyć wtedy komedię Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą". Zachęcamy do przypomnienia sobie tego wydarzenia, oglądając nasze archiwalne wideo.

BM, ar / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.