pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 10 marca 2020
  • wyświetleń: 43312

[FOTO] Groźna kraksa na DK-1 w Kobiórze. Były spore utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

We wtorek, 10 marca około godziny 11.20 na krajowej jedynce w Kobiórze, na jezdni w stronę Katowic, samochód dostawczy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z naprawdę sporymi utrudnieniami.

Kraksa na DK-1 w Kobiórze - 10.03.2020 · fot. nadesłane przez czytelników / Bielskie Drogi


Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca dostawczego Peugeota zahaczył prawym bokiem o ciągnik rolniczy. Doszło do rozerwania plandeki. Transportowany ładunek rozsypał się na jezdnię. Wiadomo także, że zostały uszkodzone min. dwa pojazdy jadące z przeciwnego kierunku. Wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajmują się pszczyńscy policjanci. Na chwilę obecną nie wiadomo czy była to kwestia nieuwagi kierowcy Peugeota, czy może kierowca ciągnika zmienił pas ruchu.

Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Kierowca Peugeota wymagał pomocy medycznej. Na szczęście nie było to nic groźnego. Sprzątaniem jezdni zajęli się pracownicy służy drogowej. Utrudnienia w ruchu trwały grubo ponad 3 godziny. Jezdnia została uprzątnięta dopiero ok. godziny 15:00. Przez pierwszą godzinę droga była całkowicie nieprzejezdna.

sid / pless.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj