Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 3 marca 2020
  • 7 marca 2020
  • wyświetleń: 17585

Hotel Piaskowy położony przy DK-1 w Pszczynie wystawiony na sprzedaż

28 lutego Hotel Piaskowy znajdujący się przy drodze krajowej nr 1 w Pszczynie zakończył swoją działalność. Teraz obiekt wraz z działką do dalszej inwestycji został wystawiony na sprzedaż.

Hotel Piaskowy, DK-1, Zjazd, Pszczyna
Hotel Piaskowy znajdujący się przy drodze krajowej nr 1 w Pszczynie zakończył swoją działalność. · fot. pless.pl


Hotel Piaskowy w Pszczynie kategoryzowany jest na 3 gwiazdki. W obiekcie znajduje się 45 pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Niektóre z nich dysponują balkonem. Ponadto na parterze mieści się klimatyzowana sala konferencyjna z wyposażeniem multimedialnym. W budynku znajdują się także: sauna, palarnia, (wentylowana mechanicznie), 2 sale przeznaczone na restauracje, stołówkę (są to pomieszczenia klimatyzowane z dodatkową wentylacją), w pełni wyposażona kuchnia (klimatyzowana z dodatkową wentylacją) oraz taras letni z możliwością zabudowy na ogród zimowy (o powierzchni 70 m2).

Właściciel informuje, że posiada aktualne pozwolenie na rozbudowę z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje też możliwość budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych (moc 200 kW).

- Nieruchomość nadaje się na dom seniora, pensjonat, centrum medyczne, klinikę jednego dnia, biura lub dużą firmę dzięki doskonałej lokalizacji przy trasie (DK-1) - zauważa właściciel Hotelu Piaskowego. - Osoby zainteresowane proszę o kontakt w celu otrzymania dodatkowych informacji - dodaje.

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości dostępne jest na Facebooku.

Aktualizacja z dn. 04.03.2020 g. 8.12:

Po publikacji powyższego artykułu ogłoszenie zostało zdjęte z profilu FB Hotelu Piaskowego, a sam profil również został usunięty.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.