Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 3 marca 2020
  • 4 marca 2020
  • wyświetleń: 23090

[WIDEO] Na czerwonym świetle przy budowie ronda w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej" podaj

W rejonie nowo budowanego ronda na DW 939 w Pszczynie, zgodnie ze znajdującą się tam sygnalizacją świetlną, ruch samochodów odbywa się na przemian. Światło zielone zapala się raz z jednej, a raz z drugiej strony. Zdarza się jednak, że kierowcy nie przestrzegają przepisów i włączają się do ruchu pomimo palącego się czerwonego światła.W czwartek, 27 lutego nastąpiła zmiana organizacji ruchu w rejonie budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej, Zdrojowej i Sznelowiec w Pszczynie. Kierowcy przejeżdżający tą trasą musieli zapoznać się z nowym oznakowaniem. Niezmienione zostały jednak zasady włączania się do ruchu - aby przejechać na drugą stronę, trzeba zaczekać na zapalenie się zielonego światła.

Jak widzimy na filmie nadesłanym do nas przez czytelnika, nie wszyscy stosują się do przepisów. W piątek, 28 lutego kierowca Audi A3 zniecierpliwiony długim czasem oczekiwania postanowił włączyć się do ruchu pomimo palącego się czerwonego światła.Po publikacji artykułu od innego czytelnika otrzymaliśmy kolejny film, na którym widać dwa pojazdy przejeżdżające przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Nagrania z tych zdarzeń zostały przekazane policji.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa ronda na ulicy Cieszyńskiej i Zdrojowej" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.