Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 8 lutego 2020
  • wyświetleń: 9570

[FOTO] Zderzenie trzech samochodów na Żorskiej. Sprawca trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 lutego około godziny 18:00 w Pszczynie na ul. Żorskiej. Zderzyły się tam trzy pojazdy: dwie Toyoty i BMW. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez utrudnień w ruchu.

w
fot. nadesłane przez czytelnika / Piotr


Zawinił kierowca Toyoty Yaris, który nie wyhamował i najechał na tył samochodu marki BMW serii 3. Ten został pchnięty i dobił do stojącej przed nim Toyoty Corolli. Sprawca zdarzenia trafił do szpitala na badania. Pozostali uczestnicy nie wymagali lub odmówili hospitalizacji.

Policjanci sporządzili stosowną dokumentację. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Warto przypomnieć, że przy temperaturach oscylujących w granicach zera stopni, drogi mogą być bardzo śliskie nawet jeśli jeszcze mamy temperaturę dodatnią. Przy gruncie jest zazwyczaj chłodniej niż w miejscu, gdzie zlokalizowany jest termometr samochodowy.

w
fot. nadesłane przez czytelnika / Piotr

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.