Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 27 grudnia 2019
  • 29 grudnia 2019
  • wyświetleń: 68964

[ZDJĘCIA] Śmiertelne potrącenie na torach kolejowych

Pszczyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w piątek, 27 grudnia na strzeżonym przejeździe kolejowym w Pszczynie. W wyniku potrącenia przez pociąg relacji Katowice- Wisła Głębce zginął pieszy. Na chwilę obecną nieznana jest tożsamość tego mężczyzny.

Śmiertelne potrącenie na torach kolejowych w Pszczynie - 27.12.2019 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło po 11.00 na ul. Hallera. Nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znajdował się na torach w momencie przejazdu pociągu. Niestety, zginął na miejscu. Na chwilę obecną nie można ustalić jego tożsamości. Spowodowane jest to brakiem dokumentów i znacznymi uszkodzeniami tkanki miękkiej jego twarzy. Obecni na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalali świadków tego zdarzenia.

Ruch kołowy i pieszy na ulicy Hallera w okolicach opisywanego przejazdu kolejowego, był zupełnie zablokowany przez kilka godzin.

ab, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.