Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 19 grudnia 2019
  • wyświetleń: 10734

Potrącił 11-latkę, pomógł jej i odjechał. Policja szuka kierowcy

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg wypadku drogowego, do którego doszło w środę, 18 grudnia w Górze na ul. Zapadź. Kierowca białego samochodu potrącił jadącą tamtędy 11-letnią rowerzystkę. Mężczyzna zatrzymał się, pomógł dziewczynce, odprowadził ją do domu, po czym odjechał. W wyniku wypadku 11-latka doznała złamania ręki.

Tuż po godzinie 18.00 dziewczynka jechała rowerem ul. Zapadź w kierunku ul. Dąbrowej. Została potrącona przez samochód osobowy, kiedy skręcała w lewo. Kierowca auta najprawdopodobniej jechał w tym samym kierunku, włączał się do ruchu. Mężczyzna od razu zatrzymał samochód, pomógł małej poszkodowanej, odprowadził do jej domu i dopiero wtedy odjechał w nieznanym kierunku.

Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą o kontakt opisywanego kierowcę. Należy dzwonić wybierając numer telefonu do sekretariatu wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy: (32) 449-32-80.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.