Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 9 grudnia 2019
  • 10 grudnia 2019
  • wyświetleń: 26563

[FOTO] Ćwiklice: czołowe zderzenie Opla i Daewoo. Trzy osoby ranne!

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w poniedziałek około godziny 20:20 na DW933 w Ćwiklicach (ul. Męczenników Oświęcimskich). Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Daewoo Lanos i Opel Astra z przyczepką.

Wypadek w Ćwiklicach - 9.12.2019 · fot. pless.pl


Dokładne okoliczności wypadku drogowego ustalają policjanci z pszczyńskiej drogówki. Z relacji świadka wynika, że kierująca Daewoo Lanos jadąc w stronę Pszczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z Oplem Astra. Siła uderzenia była potężna. Z Daewoo Lanos odpadło m.in. koło wraz z elementami zawieszenia. Drugi pojazd marki Opel Astra ciągnący przyczepę z klatką na króliki, wpadł do rowu.

W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby. Dwie mniej poszkodowane osoby to podróżujący Oplem. Prowadząca Daewoo była nieprzytomna i zakleszczona we wraku. Jeszcze przed przyjazdem służb poszkodowana odzyskała przytomność, ale kontakt z nią był utrudniony. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by uwolnić kobietę, która trafiła do szpitala w dość poważnymi stanie (liczne złamania, podejrzenie obrażeń wewnętrznych).

Dokładne miejsce zdarzenia:

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.