Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 18 listopada 2019
  • 19 listopada 2019
  • wyświetleń: 24036

[FOTO] Goczałkowice-Zdrój: wypadek na jedynce. Dwie osoby ranne!

W poniedziałek, 18 listopada około godziny 16:40 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce na skrzyżowaniu z ulicą Brzozową. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 18.11.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na miejscu pracowali policjanci z pszczyńskiej drogówki, którzy ustalali szczegóły tego zdarzenia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letnia kierująca Fordem Focusem jechała prawym pasem od strony Bielska-Białej w kierunku Pszczyny. Uderzyła w bok fiata, którego 54-letni kierowca, mieszkaniec pow. bielskiego, wjechał na skrzyżowanie z ul. Brzozowej. Twierdził, że zamierzał jechać w stronę Bielska- Białej. Oboje kierujący byli trzeźwi, oboje też z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Droga krajowa nr 1 przez ponad godzinę była nieprzejezdna w stronę Pszczyny. Kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej także nie mieli łatwego zadania. Tam ruch został ograniczony do jednego pasa ruchu. Wszystko wróciło do normy dopiero około godziny 18:15.

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.