pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 30 lipca 2019
  • wyświetleń: 3879

Policja szuka świadków wypadku motocyklowego w Ćwiklicach

Toczy się postępowanie w sprawie wypadku motocyklowego, do którego doszło 20 lipca w Ćwiklicach. Policjanci, których zadaniem jest wskazanie dokładnego przebiegu tego zdarzenia, proszą świadków o pomoc.

Wypadek w Ćwiklicach. Dwie osoby ciężko ranne!
Wypadek w Ćwiklicach - 20.07.2019 · fot. KPP Pszczyna


Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku w Ćwiklicach, w którym ucierpiał 39-letni motocyklista z Krakowa i jego 33-letnia pasażerka. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 16.00 na DW933 w okolicach skrzyżowania z ul. 11 Listopada. Interweniowały wszystkie służb, nie obyło się bez pogotowia lotniczego. Ostatecznie, kobieta i mężczyzna trafili pod opiekę lekarzy.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że 23-letni kierowca volvo jechał drogą wojewódzką od strony Pszczyny. Zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku jednośladem w momencie, kiedy skręcał w lewo, w ul. 11 Listopada. Niestety, 39-letni motocyklista poza zderzeniem z volvo, uderzył również w jadącego za nim VW Passata. Zarówno on, jak i 33-letnia pasażerka, z którą podróżował, wymagali natychmiastowej pomocy ratowników medycznych. Tuż po tym, jak kierowcy motocykla przywrócono funkcje życiowe, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR - informuje asp. sztab. Karolina Błaszczyk.

Wypadek w Ćwiklicach. Dwie osoby ciężko ranne!
Wypadek w Ćwiklicach - 20.07.2019 · fot. KPP Pszczyna


Osoby, które widziały moment zderzenia volvo i motocykla na skrzyżowaniu DW933 oraz 11 Listopada, proszone są o kontakt. Można dzwonić do wydziału kryminalnego pszczyńskiej komendy wybierając numer telefonu (32) 449-32-80 lub całodobowo do dyżurnego jednostki z końcówką 200.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.