Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 lipca 2019
  • 22 lipca 2019
  • wyświetleń: 45385

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Ćwiklicach. Dwie osoby ciężko ranne!

W sobotę, 20 lipca około godziny 16.00 na ulicy Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach doszło do zderzenia samochodów osobowych z motocyklem. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ulicą 11 Listopada. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek w Ćwiklicach. Dwie osoby ciężko ranne!
Wypadek w Ćwiklicach - 20.07.2019 · fot. KPP Pszczyna


- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że 23-letni kierowca volvo jechał drogą wojewódzką od strony Pszczyny. Zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku jednośladem w momencie, kiedy skręcał w lewo, w ul. 11 Listopada. Niestety, 39-letni motocyklista poza zderzeniem z volvo, uderzył również w jadącego za nim VW Passata. Zarówno on, jak i 33-letnia pasażerka, z którą podróżował, wymagali natychmiastowej pomocy ratowników medycznych. Tuż po tym, jak kierowcy motocykla przywrócono funkcje życiowe, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR - informuje asp. sztab. Karolina Błaszczyk.


Wypadek w Ćwiklicach. Dwie osoby ciężko ranne!
Wypadek w Ćwiklicach - 20.07.2019 · fot. KPP Pszczyna


Jaki był dokładny przebieg tego wypadku, już wkrótce wyjaśni prowadzone przez pszczyńskich policjantów postępowanie. Póki co wiadomo, że obydwaj kierowcy samochodów byli trzeźwi w chwili zdarzenia.

BM, sid / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.