Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 9 marca 2019
  • 13 marca 2019
  • wyświetleń: 54497

[FOTO] Potrącenie na pasach na ul. Bielskiej. Ustalono tożsamość pieszej

W sobotę około godziny 19.00 na ulicy Bielskiej w Pszczynie doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Krakowa. Policja ustaliła już tożsamość potrąconej kobiety. To 79-letnia mieszkanka naszego miasta.

Wypadek w Pszczynie - 9.03.2019
Potrącenie w Pszczynie - 9.03.2019 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło na oznakowanym, oświetlonym przejściu dla pieszych, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Jagiełły. Pojazdem marki Ford Focus od strony DK-1 jechała młoda kobieta, 20-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego. Starsza kobieta przechodziła wtedy z prawej strony na lewą (w kierunku kościoła). W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała.

Wypadek w Pszczynie - 9.03.2019
Potrącenie w Pszczynie - 9.03.2019 · fot. pless.pl


Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Badanie wykazało, że kierująca samochodem marki Ford była trzeźwa. Potrąconą kobietę przetransportowano śmigłowcem pogotowia ratunkowego (lądował na boisku w Łące) do szpitala specjalistycznego.

Pszczyńscy policjanci ustalają dlaczego kierująca Focusem w porę nie zatrzymała samochodu i dlaczego 79- latka znalazła się pod jego kołami.

Dodajmy, że początkowo nie było wiadomo, jakie są personalia rannej kobiety. Potrącona nie miała bowiem przy sobie żadnych dokumentów i w wyniku odniesionych obrażeń był z nią utrudniony kontakt.

Policja oraz rodzina pieszej proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny świadków zdarzenia. Osoby, które widziały wypadek, są proszone dzwonić do wydziały kryminalnego 32 44-93-280, całodobowo do dyżurnego jednostki - 32 44-93-200 lub 32 44-93-255.

Loading...


To był już drugi lot Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na terenie powiatu pszczyńskiego w sobotę, 9 marca. Wcześniej, około godziny 14.00 na dworcu w Goczałkowicach-Zdroju doszło do niebezpiecznego incydentu na torowisku. Latająca karetka nr 4 zabrała do szpitala mężczyznę, który leżał na torowisku.

O tej sprawie pisaliśmy w artykule: [FOTO, WIDEO] O krok od tragedii na torach! Interwencja śmigłowca LPR.

new, ups, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.