Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 7 marca 2019
  • wyświetleń: 31149

[WIDEO i FOTO] Kraksa z udziałem ciężarówek na DK-1 w Kobiórze

W czwartek, 7 marca około godziny 11:20 na DK-1 w Kobiórze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą. Drugi pojazd jadący w przeciwnym kierunku wjechał częściowo do rowu. Kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami, które mogą potrwać kilka godzin!

Kraksa z udziałem ciężarówek na DK-1 w Kobiórze - 7.03.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ciężarowy MAN z naczepą wyładowaną drobnymi kamieniami uderzył w bariery na pasie w stronę Tychów. Zablokowany został lewy pas ruchu, a na jezdnię wysypała się część ładunku. Kierowca DAF-a jadący w stronę Pszczyny najprawdopodobniej podczas gwałtownego hamowania zjechał częściowo do rowu. Wstępnie wiadomo, że nikomu nic się nie stało. Na miejscu interweniują strażacy i policjanci.Kierowcy jadący w obu kierunkach muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami. W tej chwili (stan na godzinę 11:50) ruch obywa się jednym pasem w każdym kierunku. Niewątpliwie droga będzie całkowicie zablokowana na czas sprzątania jezdni i akcji holowników. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Miejsce zdarzenia

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.