Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 26 lutego 2019
  • wyświetleń: 50434

FOTO: Śmiertelny wypadek w Pawłowicach. Nie żyje 39-latek

We wtorek, 26 lutego około godziny 7.15 na DK-81 w Pawłowicach doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na jezdni w stronę Skoczowa, w okolicy zajazdu Wodnik, samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Wcześniej doszło do zderzenia z ciężarówką.

Wypadek na DK-81 w Pawłowicach - 26.02.2019 · fot. nadesłane przez czytelników


Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Z racji nieprecyzyjnego zgłoszenia zadysponowano strażaków i ratowników zarówno z terenu pow. pszczyńskiego, jak i cieszyńskiego. Kierowa był zakleszczony w rozbitym samochodzie marki Volkswagen Arteon. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by wydostać poszkodowanego z pojazdu. Został przekazany załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety śmigłowiec odleciał bez pacjenta. 39-latek był reanimowany. Obrażenia okazały się zbyt ciężkie. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Okoliczności tego tragicznego wypadku nie są na ten moment znane. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca samochodu ciężarowego zamierzał skręcić w lewo lub zawrócić. Wszystko wskazuje na to, że pojazd ten znajdował się na lewym pasie ruchu. Jadący za nim kierowca Volkswagena zawadził o prawy narożnik ciężarówki podczas gwałtownego manewru omijania. Po zderzeniu prawdopodobnie utracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi dachując w rowie. To, czy była to kwestia zagapienia się tragicznie zmarłego 39-latka, czy też niewłaściwej zmiany pasa ruchu przez kierowcę samochodu ciężarowego, wyjaśni policyjne śledztwo.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

W trakcie obsługi tego wypadku doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. W tym samym miejscu zderzyli się dwaj kierowcy, którzy postanowili pooglądać to, co wydarzyło się po przeciwnej stronie. Szczegóły w artykule: [FOTO] Kolejne zdarzenie na DK-81 koło zajazdu Wodnik. Są utrudnienia!

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.