Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 lutego 2019
  • 21 lutego 2019
  • wyświetleń: 70052

[FOTO] Śmiertelny wypadek w Pielgrzymowicach. Nie żyje 32-latka

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę, 20 lutego około godziny 16:50 na trasie DW938 w Pielgrzymowicach (droga Pawłowice - Cieszyn). Zderzyły się tam Ford Focus i Audi A3. Niestety w wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Wypadek na DW938 w Pielgrzymowicach - 20.02.2019 · fot. Jastrzębie-Zdrój - informacje Drogowe 24h


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-letnia kobieta prowadząca Forda Focusa poruszała się trasą wojewódzką nr 938 w stronę Pawłowic. Podczas wykonywania manewru lewoskrętu, zderzyła się z jadącym w przeciwnym kierunku Audi A3. Tym pojazdem kierował 23-latek, mieszkaniec pow. cieszyńskiego. Siła uderzenia była potężna. Samochody uległy znacznym uszkodzeniom.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego (służby przyjęły informację o godzinie 16:53) interweniowało pięć zastępów straży pożarnej i trzy zespoły ratownictwa medycznego. Strażacy i ratownicy medyczni walczyli o życie kierującej Fordem. Niestety trwająca kilkadziesiąt minut reanimacja nie przyniosła pożądanego rezultatu - obrażenia okazały się śmiertelne. Do szpitala przewieziono 5-letniego chłopca, które podróżowało wraz z tragicznie zmarłą kobietą. Ranny został także kierowca Audi. Życiu jego i dziecka nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Zostali otoczeni fachową opieką lekarzy.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Czynności nadzoruje prokurator.

Pomoc merytoryczna: sierż. szt. Szymon Czysz / KPP Pszczyna

sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.