pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 18 lipca 2017
  • 20 lipca 2017
  • wyświetleń: 75730

[ZDJĘCIA] Tragedia w Warszowicach na DK-81, zginął motocyklista

We wtorek około godziny 18.30 na DK-81 w Warszowicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek na DK-81 w Warszowicach - 18.07.2017 · fot. pless.pl


Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Katowic, około 100 metrów przed restauracją Wesołe Koniki. Motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym marki Seat Ibiza. Niestety kierowca jednośladu, zginął na miejscu.

Dokładne okoliczności zdarzenia, nie są na ten moment znane. Sprawę wyjaśnia pszczyńska drogówka pod nadzorem prokuratury. Wiadomo, że samochód prowadził 27-letni mieszkaniec Łaz (powiat bielski). Kierujący motocyklem miał także 27-lat, był mieszkańcem Żor. Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie prosi o kontakt świadków zdarzenia (osoba kontaktowa: asp. szt. Andrzej Uliasz - 32 4493296).

Wypadek, Warszowice
Tragedia w Warszowicach na DK-81, zginął motocyklista · fot. KPP Pszczyna


Po wypadku na "Wiślance" w stronę Katowic ruch odbywał się jednym pasem ruchu. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 21:30.

Miejsce zdarznia

new, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.