pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 22 lipca 2011
  • 26 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 74952

Dni Pszczyny: relacje wideo

W miniony weekend odbyła się największa plenerowa impreza w naszym mieście - Dni Pszczyny. W sobotę na dużej scenie w parku wystąpiła grupa Dżem, w niedzielę czekały nas kolejne atrakcje muzyczne, zaśpiewała między innymi Kayah. Przez Pszczynę przewinęło się kilkadziesiąt tysięcy osób.

Podziękowania Burmistrza za Dni Pszczyny:


Pierwszego dnia, w sobotę, Dni Pszczyny upłynęły w klimatach "Ze Śląska rodem". O 15.30 pszczynianie bawili się przy biesiadzie śląskiej z udziałem zespołów: "Kamraty" i "Quattro". O 19.00 na scenie pojawił się Kabaret Młodych Panów, a dwie godziny później zagrał Dżem.

Dni Pszczyny - relacja z soboty:Dni Pszczyny - relacja z niedzieli:Dni Pszczyny - wywiad z Michałem Czernkiem:
Niedziela upłynęła pod znakiem coverów. Zanim jednak posłuchaliśmy muzyki, o 14.00 zorganizowany był interaktywny program dla dzieci "Szuflandia Akcji".

Zdjęcia wykonane przez www.centrumfotograficzne.com:
Dni Pszczyny 2011 · fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com


Następnie czekały na nas występy zespołów "Smokie Revival Band" (o 16.30), "Robbie Williams Revival Band" (o 18.00) oraz "The Fire Balls" (o 19.30). O 21.00 na scenie pojawiła się Kayah, a całość tradycyjnie zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

Dni Pszczyny 2011 · fot. UM Pszczyna


Dni Pszczyny to również wiele imprez towarzyszących. Już 19 sierpnia odbył się "Prolog", podczas którego wystąpią zwycięzcy GIMPu 2011 zespół Flies (o 18.00) oraz Blackstars (o 19.00).

W sobotę na akwenie Łąka odbyły się Regaty o Puchar Komandora Yacht Klubu PTTK oraz Regaty o Puchar Burmistrza Pszczyny. Tego samego dnia na stadionie miejskim przeprowadzono XIII Ogólnopolski Turniej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Dni Pszczyny 2011 · fot. pless.pl


W niedzielę organizatorzy zaprosili nas na Rynek na III Festiwal Pszczyńskich Maszketów "Chochla 2011", konkurs kulinarny VIP-ów, a także licytację prac I Turnieju rysowania w Pszczynie. 21 sierpnia odbył się także koncert finałowy Konkursu Sygnalistów Myśliwskich "O Róg Księcia Pszczyńskiego".

W niedzielę rozegrane zostały: XIII Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny, plenerowy Turniej Badmintona oraz Halowy Turniej Siatkówki Mężczyzn.

Dni Pszczyny 2011 · fot. gekon


Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8

kom. 0600065053

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.