Najnowsze

  • 10 lipca 2024
  • wyświetleń: 813

Zdrój Muzyki Lato 2024: warsztaty muzyczne w Goczałkowicach

Stowarzyszenie Fermata zaprasza na warsztaty muzyczne "Zdrój Muzyki Lato 2024". Odbędą się w dniach 21-27 lipca.

mikrofon, wokal, studio nagraniowe
Ilustracja · fot. pixabay.com


W ramach warsztatów organizatorzy zapewniają: wykłady, pracę w sekcjach, grę w zespołach, będzie także koncert finałowy uczestników oraz koncert gwiazdy.

"Warsztaty skierowane są do osób chcących poszerzać swoje umiejętności w zakre­sie instrumentalistyki, wokalistyki oraz oswajania się z pracą na scenie. Wiek uczestników nie ma granicy, jednak ofertę kierujemy do osób już grających, a nie chcących uczyć się podstaw. Każdy uczestnik jest mile widziany, jednak opanowanie pewnych umiejętności umożliwi wykorzystanie pełnego potencjału zawartego w programie warsztatów" - zapewniają organizatorzy.

Zajęcia odbywać będą się w dniach 21-27 lipca w godz. 9.00-17.00. Organizatorzy zapewniają wyżywienie, sprzęt oraz ubezpieczenie. Koszt to 1 100 zł. Zapisy są prowadzone do 12 lipca. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej stowarzyszenia.

Partnerem wydarzenia jest Gmina Goczałkowice-Zdrój. Szczegóły na stornie: https://fermata.edu.pl/

fermata

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.