Najnowsze

  • 10 lipca 2024
  • 14 lipca 2024
  • wyświetleń: 738

Obóz przetrwania - spektakl komediowy w pckulu

W sobotę 12 października w Pszczyńskim Centrum Kultury obejrzymy komedię "Obóz przetrwania"! Na scenie pojawią się Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki!

obóz przetrwania


Odkryj emocjonujący spektakl "Obóz Przetrwania" stworzony przez twórców spektaklu "Żona do adopcji". Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół - Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody!

Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna "generałowa", która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, by przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel , Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo.

Reżyserem tego wyjątkowego spektaklu jest Jakub Ehrlich, który zapewnia pełne emocji sceny i zaskakujące zwroty akcji.

Doprawione muzyką Szymona Suchonia, to widowisko przeniesie Cię w wir intensywnych doznań i przybliży sens prawdziwej przyjaźni. Nie przegap okazji, aby być częścią tego spektakularnego doświadczenia! Bilety dostępne już teraz, więc zarezerwuj swoje miejsce na "Obozie Przetrwania" i pozwól się porwać tej niezwykłej podróży!

  • Występują: Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki
  • Reżyseria: Jakub Ehrlich
  • Muzyka: Szymon Suchoń


Bilety po 95 PLN na stronie https://bilety.pckul.pl, a ponadto tutaj:Informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994.

obóz przetrwania

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.