Najnowsze

  • 25 czerwca 2024
  • 18 lipca 2024
  • wyświetleń: 1800

Otwarte wakacyjne zajęcia pickeballa w Pszczynie!

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie bardzo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na otwarte zajęcia pickleballa, które dwa razy w tygodniu odbywać się będą na boisku wielofunkcyjnym Orlika przy POSiR-ze. Pierwszy trening już w czwartek 27 czerwca.

pickeball
Otwarte zajęcia pickeballa w Pszczynie · fot. POSiR


Zajęcia z pickleballa to kolejna propozycja Ośrodka na letnie wakacje, po młodzieżowych ligach piłki nożnej i koszykówki. W odróżnieniu od PALLMA i LALK, gry w pickleballa spróbować mogą wszyscy, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki w godzinach 17.30 - 20.00 na Orliku przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Prowadzącym będzie Marek Szklorz - licencjonowany instruktor pickleballa. Zajęcia są bezpłatne, jedynie od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. W razie niepogody treningi będą przeniesione do hali - w tym wypadku obowiązkowe będzie obuwie zamienne. Organizatorzy zapewniają sprzęt (rakietki i piłki) niezbędny do zajęć.

Zajęcia realizowane będą w ramach programu "Aktywna Szkoła".

ar / pless.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj