Najnowsze

  • 17 czerwca 2024
  • 9 lipca 2024
  • wyświetleń: 9941

PSM podpisała umowę z firmą obsługującą parkingi. Chodzi o parkowanie naprzeciw pckulu

Po zgłoszeniach mieszkańców okolicznych bloków spółdzielni dotyczących parkowania klientów Pszczyńskiego Centrum Kultury w miejscach przeznaczonych dla lokatorów PSM, Spółdzielnia podpisała umowę z firmą obsługująca parkingi. Chodzi o miejsca parkingowe na jedynym parkingu przy blokach naprzeciw pckulu. Jakie ograniczenia obowiązują od 1 lipca? Zapytaliśmy o to w Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Jagiełły


Marcin Rajwa - zastępca prezesa Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wyjaśnia:

- W odpowiedzi na przesłane zapytanie dotyczące użytkowania parkingów przy ul. Jagiełły w Pszczynie pragnę poinformować, iż Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, w odpowiedzi na liczne wnioski mieszkańców zamieszkałych w zasobach Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Jagiełły, nawiązała współpracę z firmą zewnętrzną w zakresie zarządzania parkingiem zlokalizowanym na terenie nieruchomości spółdzielczej pod wymienionym adresem. Niniejszy krok jest kontynuacją analogicznych działań wdrożonych przed kilkoma miesiącami w innych lokalizacjach na terenie spółdzielczych zasobów w Pszczynie. Wdrażany system zarządzania oparty jest na elektronicznej identyfikacji parkujących pojazdów. Elektroniczne upoważnienie do parkowania nadawane jest mieszkańcom spółdzielczych zasobów i uprawnia ono do korzystania z parkingów. Mieszkańcy nadal, bez żadnych ograniczeń, mogą z nich korzystać. Rozwiązanie umożliwia również parkowanie gości odwiedzających mieszkańców. Rozwiązanie jest całkowicie bezpłatne zarówno dla mieszkańców, jak i gości ich odwiedzających. Warto podkreślić, że miejsca parkingowe w żadnym wypadku nie są i nie będą reglamentowane, nie ma też żadnej możliwości ich rezerwacji. Dla mieszkańców i odwiedzających ich gości nie ma więc żadnych ograniczeń.

Jagiełły

Jagiełły

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.