Najnowsze

  • 20 maja 2024
  • 9 lipca 2024
  • wyświetleń: 23065

Pan Arkadiusz z Suszca ma nieoperacyjnego raka trzustki

W lutym 2023 roku życie pana Arkadiusza Lazara, dobrego męża i dziadka, zmieniło się diametralnie. Na wskutek licznych badań oraz wykonanej biopsji usłyszał druzgocącą diagnozę - nowotwór złośliwy ogona trzustki. To był ogromny szok dla rodziny, która szuka dla niego pomocy. Pan Arkadiusz jest już poddawany terapii w Niemczech i prosi o dalsze wsparcie.

Pan Arkadiusz po kolejnej terapii w Niemczech
Pan Arkadiusz po kolejnej terapii w Niemczech - czerwiec 2024 · fot. archiwum prywatne


Bliscy szukali pomocy w Gliwicach oraz w Instytucie Onkologii MSWiA w Warszawie, odwiedzili wielu profesorów, jednak żaden nie może zaproponować więcej niż chemioterapii. Niestety guz na dzień dzisiejszy jest nieoperacyjny. Jedyną nadzieją pozostaje leczenie w Niemczech, w klinice mieszczącej się w Hannoverze, która stosuje innowacyjne terapie, niedostępne w Polsce. Jest to leczenie w tygodniowych i niestety kosztownych kursach. Jedna tygodniowa terapia kosztuje 4500 euro, nie licząc kosztów transportu, noclegów i wyżywienia.

Arkadiusz Lazar z Suszca z rodziną · fot. archiwum prywatne


Kto zna pana Arkadiusza, to zgodzi się, że jest człowiekiem o wielkim sercu. - Nie przypominamy sobie, żeby kiedykolwiek odmówił komuś pomocy. Teraz jest on na takim etapie, że jako były piłkarz musi stoczyć najcięższy mecz swojego życia... - mówią przedstawiciele rodziny.

Arkadiusz Lazar z Suszca


Jest to nierówna walka, w której liczy się czas, ale on nie zamierza się poddać. Bliscy w jego imieniu kierują do wszystkich ludzi o otwartym sercu prośbę o pomoc i wsparcie w tej walce o życie! Już teraz rodzina jest ogromnie wdzięczna i dziękuje każdemu, kto dokona chociażby najmniejszej wpłaty na zrzutkę - liczy się każda złotówka:Loading...

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.