Najnowsze

  • 14 maja 2024
  • wyświetleń: 1835

[ZDJĘCIA] Plac zabaw zamknięty - trwa remont w ramach naprawy szkód górniczych

W Osiedlu Pawłowicach trwa remont placu zabaw znajdującego się za Wodnym Placem Zabaw, w pobliżu Miasteczka Rowerowego. Zadanie realizuje KWK Pniówek w ramach naprawy szkód górniczych.

Plac zabaw zamknięty - trwa remont - 14.05.2024 · fot. UG Pawłowice


Działania eksploatacyjne mocno wpłynęły na funkcjonalność placu, teren był nierówny, nawierzchnia zniszczona, dlatego koniczne było podjęcie działań naprawczych. Obszar robót objął plac zabaw oraz plac z urządzeniami wysiłkowymi ze sztuczną nawierzchnią. Plac zabaw z nawierzchnią piaskową nie będzie remontowany.

Pofałdowana sztuczna nawierzchnia została już usunięta i obecnie teren jest wyrównywany. Po zakończeniu robót urządzenia zabawowe oraz wysiłkowe zostaną na nowo zamontowane, w tych samych miejscach.

By zapewnić bezpieczeństwo podczas trwania zadania, parking oraz droga dojazdowa do parkingu od strony ulicy Kruczej zostały zamknięte. Obecnie plac zabaw z nawierzchnią piaskową również jest zamknięty, można jedynie korzystać z Miasteczka Rowerowego.

Zadanie nadzorowane jest przez Gminny Zespół Komunalny w Pawłowicach.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.