Najnowsze

  • 13 maja 2024
  • 14 maja 2024
  • wyświetleń: 800

Sensacyjna Pszczyna: spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim

Za nami:

W ramach trwającego właśnie festiwalu Sensacyjna Pszczyna, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zaprasza na spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim - artystą kabaretowym, poetą, scenarzystą, ale i autorem thrillerów oraz powieści kryminalnych. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 maja, o godzinie 17.00 w czytelni MPBP.

sensacyjna pszczyna
Spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim - festiwal Sensacyjna Pszczyna 2024


Przemysław Borkowski jest znany szerszej publiczności przede wszystkim jako członek i współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tym razem będzie można poznać inną stronę działalności twórczej tego popularnego artysty. W ramach festiwalu Sensacyjna Pszczyna porozmawiamy o jego powieściach kryminalnych i thrillerach. Borkowski jest autorem między innymi dwóch serii kryminalnych: z prokurator Gabrielą Seredyńską ("Rytuał łowcy", "Śmierć nie ucieknie", "Wieża strachu", "Diabelski krąg") oraz psychologiem Zygmuntem Rozłuckim ("Zakładnik", "Niedobry pasterz", "Widowisko").

Spotkanie odbędzie się 14 maja o godzinie 17 w czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, przy ul. Piastowskiej 1. Wstęp wolny. Prowadzenie: Bogumiła Gołek.

Przemysław Borkowski będzie ostatnim gościem Sensacyjnej Pszczyny 2024. Pozostali goście tej edycji to: Grzegorz Skorupski, Krzysztof Domaradzki oraz Katarzyna Gacek.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.