Najnowsze

  • 13 maja 2024
  • 20 maja 2024
  • wyświetleń: 874

Słoneczny Tydzień w Goczałkowicach, czyli Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych

Za nami:

W najbliższym czasie rusza XXIII Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych, znany jako "Słoneczny Tydzień". W ciągu całego tygodnia uczniowie będą bawić się i rywalizować w licznych konkursach i zawodach o charakterze artystycznym, sportowym i edukacyjnym.

Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych - Słoneczny tydzień
Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych - Słoneczny tydzień · fot. powiat


Powiatowy Tydzień Osób Niepełnosprawnych to cykliczna impreza organizowana od 2001 roku przez Zespół Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie we współpracy z innymi placówkami oraz organizacjami. W ramach tegorocznego święta uczestnicy "Słonecznego tygodnia" wezmą udział w wielu wydarzeniach odbywających się w różnych miejscach.

W tegoroczne obchody "Słonecznego tygodnia" wraz z Zespołem Szkół Specjalnych w sanatorium dla dzieci "Stokrotka" oraz Niepubliczną Szkołą Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi CETIR, włączył się po raz trzeci Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna.

Goczałkowickie instytucje kultury 20 maja zapraszają podopiecznych placówek do udziału w Parkowej Grze Terenowej. W ramach zabawy wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do odwiedzenia najciekawszych miejsc w goczałkowickim uzdrowisku. Wspólna rywalizacja na świeżym powietrzu będzie wspaniałą okazją do integracji i zapoznania się z walorami miejscowości.

słoneczny tydzień

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.