Najnowsze

  • 10 maja 2024
  • 13 maja 2024
  • wyświetleń: 7796

[ZDJĘCIA] Daria z Miedźnej w wielkim finale Szansy na Sukces - Opole 2024

Daria Michalska z Miedźnej w niedzielę 12 maja wystąpiła w finale Szansy na Sukces - Opole 2024. Niestety nie udało jej się zebrać wystarczającej liczby głosów widzów i nie przeszła do drugiego etapu programu, w którym wyłoniono zwycięzcę. Gratulujemy jednak sukcesu, jakim był udział w finale finałów!

Daria Michalska w finale Szansy na Sukces - Opole 2024 - 12.05.2024 · fot. pless.pl


Program był nadawany na żywo na antenie TVP2. Zwycięzca tego odcinka - Alan Cymbalista - zdobył przepustkę na scenę Festiwalu w Opolu - zaśpiewa w konkursie "Debiuty".

Przypomnijmy: Daria wygrała odcinek Szansy na Sukces wyemitowany 16 marca. Zaśpiewała piosenkę "Cygańska dusza" z repertuaru Maćka Maleńczuka. Tym wykonaniem zachwyciła artystę! W finale "Opole 2024" razem z Maleńczukiem wykonała wielki przebój "Gdzie są przyjaciele moi?".

Pochodząca z Miedźnej Daria Michalska jest absolwentką Liceum Wokalno-Teatralnego w Krakowie, a także Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie studiowała dziennikarstwo. Na co dzień zajmuje się dziennikarstwem muzycznym.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.