Najnowsze

  • 7 maja 2024
  • 22 maja 2024
  • wyświetleń: 1280

IX Festiwal Szachowy z okazji Dnia Dziecka. Weźmie udział kilkuset graczy z całego regionu!

W dniach 1 - 2 czerwca Szkółka Szachowa f7 zaprasza wszystkie dzieci i młodzież grające w szachy na IX Festiwal Szachowy z okazji Dnia Dziecka o puchar Burmistrza Pszczyny. W turnieju przewiduje się udział 250- 300 dzieci i młodzieży z całego Śląska!

IX Festiwal Szachowy z okazji Dnia Dziecka. Weźmie udział kilkaset graczy z całego regionu! · fot. Szkółka szachowa f7


Turniej odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 (osiedle Piastów). Rozpoczęcie o godz. 10.00.

  • Turniej dla dzieci starszych i młodzieży grupa A roczniki 2007-2014 zaplanowano w sobotę 1 czerwca.
  • Turniej dla dzieci młodszych grupa B roczniki 2015 i młodsze odbędzie się w niedzielę 2 czerwca.


Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim - 9 rund, tempo: 10 minut dla zawodnika. Dla sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej grupie przewidziano puchary i nagrody rzeczowe. Dla wszystkich dzieci i młodzieży- uczestników turnieju, przewidziany jest upominek ze słodyczami ufundowany przez Urząd Miejski w Pszczynie. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Zapisy do turnieju i informacje Piotr Mulet - tel. 608 479 794. Więcej informacji o Szkółce Szachowej f7 na http://www.szkolkaf7.pl.

Szkółka Szachowa f7 rozpoczęła już nabór i zapisy dzieci do nauki gry w szachy na nowy rok szkolny 2024/2025. Rozpoczęcie już we wrześniu!

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.