Najnowsze

  • 2 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 7063

To były tylko żarty! Prima aprilis na portalu pless.pl

Prima aprilis:

Tradycyjnie 1 kwietnia na portalu pless.pl pozwoliliśmy sobie na małe żarty. Tego dnia trzy artykuły trzeba było traktować z przymrużeniem oka. Które?

żubr,zagrodażubrów,pszczyna,jankowice,zagrodażubrówjankowice,pless,plessner,pszczynatv,fotodni
Spacer z żubrem na smyczy to był prima aprilisowy żart:) · fot. pless.pl


Choć byłoby zabawnie, to nie doczekamy się raczej spacerów z żubrem Plessnerem na smyczy oraz przejażdżek na jego grzbiecie. Miały się one odbywać po terenie leśnym i pszczyńskim parku. Faktem jest, że żubr Plessner urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów i brakuje mu kontaktu z człowiekiem, dlatego w ostatnim czasie kilkukrotnie uciekał z rezerwatu w Jankowicach. Sądzimy jednak, że lepiej będzie mu w lesie, wśród osobników z jego gatunku.

wieża ciśnień przy dworcu
Wieża ciśnień przy stacji kolejowej w Pszczynie · fot. Ela / pless.pl


Niestety nie będzie przebudowy wieży ciśnień przy dworcu PKP w Pszczynie. Wczoraj wkręcaliśmy Was, że na jej szczycie powstanie punkt widokowy, a dół budynku zajmie mała gastronomia. Choć kto wie, może w przyszłości wieża zostanie jednak zagospodarowana i stanie się jedną z głównych atrakcji turystycznych w naszym mieście? Przecież już kilka żartów na plessie doczekało się realizacji:)

Szejkowie na Wielkanocnym Tournee po Pszczynie - 31.03.2024
Szejkowie na Wielkanocnym Tournee po Pszczynie - 31.03.2024 · fot. Czytelnik


Żartem był również list jednego z naszych Czytelników, który informował o wieczornej wizycie szejków w Pszczynie i m.in. inwestycji w pszczyński szpital, który stałby się najlepszą kliniką na świecie.

Mamy nadzieję, że artykuły wywołały uśmiech na Waszych twarzach :)

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.