Reklama

Najnowsze

  • 20 września 2023
  • wyświetleń: 706

Razem do Wody! Butterfly Szkółka Pływania

Materiał partnera:

Cieszymy się ogromnie, że rozpoczęliśmy kolejny rok naszej szkółki pływania na trzech basenach - w Czechowicach-Dziedzicach, Brzeszczach i Goczałkowicach-Zdroju! To wyjątkowa okazja, aby dzieci i dorosłych wprowadzić w fascynujący świat wody, uczyć bezpiecznego pływania i przekazywać pasję do aktywności na basenie.

Butterfly Szkółka Pływania


Nasza szkółka pływania oferuje program nauczania, który jest dostosowany do wieku i umiejętności każdego uczestnika. Dzieci będą miały okazję nauczyć się podstawowych technik pływania w sposób przyjazny i zabawny. Uczymy, inspirujemy i budujemy pewność siebie w wodzie.

Nie zapominamy także o bezpieczeństwie na wodzie. Nasze lekcje zawierają cenne wskazówki dotyczące zachowań na basenie, zasad pierwszej pomocy i reakcji w sytuacjach awaryjnych. Chcemy, aby każdy uczestnik naszej szkółki czuł się pewnie i bezpiecznie na wodzie.

Szkółka pływania to nie tylko nauka, to także okazja do zawarcia nowych przyjaźni i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla dorosłych to szansa na naukę nowej umiejętności, która może stać się źródłem radości i relaksu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej szkółki pływania! Razem odkrywajmy piękno wody i uczmy się razem. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do naszej wodnej przygody!

Jednocześnie prowadzimy zapisy na obóz narciarski oraz przedszkole narciarskie.

Zapisy oraz bliższe informacje pod nr tel.:
  • Artur 604 276 089,
  • Krzysiek 506 175 430.


Butterfly Szkółka Pływania


Butterfly Szkółka Pływania


Butterfly Szkółka Pływania


Butterfly Szkółka Pływania

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Drzymały 19k

tel. 506175430
tel. 604276089
kom. 506175430
kom. 604276089Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Butterfly Szkółka Pływania" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Butterfly Szkółka Pływania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Butterfly Szkółka Pływania" podaj