pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 2 lutego 2023
  • 3 lutego 2023
  • wyświetleń: 10243

Złodziej wyłamał okno i wszedł do domu na osiedlu Daszyńskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Włamania w powiecie" podaj

W środę, 1 lutego w godzinach wieczornych doszło do włamania do domu jednorodzinnego na osiedlu Daszyńskiego.

Reklama

włamanie, włamywacz, kradzież, złodziej
Złodziej wyłamał okno i wszedł do domu na osiedlu Daszyńskiego · fot. freepik.com


Złodziej wszedł do jednego z domów przy ulicy Lema. Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu chwilę po godzinie 20.00. Ze zgłoszenia wynikało, że do właściciela nieruchomości przybiegł sąsiad, aby poinformować, że podczas jego nieobecności ktoś wszedł do jego domu.

Na miejscu właściciel zastał pootwierane drzwi do pomieszczeń wewnątrz budynku. Jak się okazało, nieznany sprawca wszedł do domu jednorodzinnego poprzez wyłamanie okna na parterze. Łupem złodzieja padła biżuteria.

Kilka dni wcześniej również odnotowano włamanie na terenie Pszczyny. W tym przypadku jednak, po penetracji domu, sprawca nie dokonał zaboru mienia.

W obu sprawach postępowanie prowadzi pszczyńska policja.

- Mieszkańcy, miejcie oczy szeroko otwarte, reagujcie na nieznane samochody i podejrzanie zachowujące się osoby. Pamiętajcie - nie ma lepszego zabezpieczenia od czujnego sąsiada! - apeluje zarząd osiedla Daszyńskiego.

W ostatnim czasie na naszym portalu w artykule "Podejrzane osoby obserwują posesje - apel o czujność" informowaliśmy o obawach mieszkańców dotyczących bezpieczeństwa ich posesji.

Publikowaliśmy również informację dotyczącą działań podejmowanych przez policję w związku z włamaniami odnotowanymi na terenie naszego powiatu: "Włamywacze w powiecie pszczyńskim. Trwa policyjne śledztwo".

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Włamania w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Włamania w powiecie" podaj