pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 26 stycznia 2023
  • wyświetleń: 336

Zainspiruj się - zabawki urodzinowe na 7 lat. Zobacz wybory rodziców

Materiał partnera:

Siedmiolatek to wiek przejściowy. Choć dziecko jest już uczniem i ma obowiązki, nie powinno rezygnować z beztroskiej zabawy. Dlatego warto zadbać o takie zabawki na urodziny, które pozwolą dziecku na samodzielną, grupową lub sportową zabawę.

Siedmiolatek to wiek przejściowy. Choć dziecko jest już uczniem i ma obowiązki, nie powinno rezygnować z beztroskiej zabawy. Siedmiolatek lubi wycinać obrazki i je malować, układać lub wyklejać.Dziecko w wieku 7 lat staje się też częścią nowej społeczności - swoich rówieśników. Oprócz rodziny ma kolegów z klasy i podwórka, z którymi spotyka się po szkole. Dlatego warto zadbać o takie zabawki, które pozwolą dziecku na samodzielną, grupową lub sportową zabawę.Wszyscy wiemy, że zabawa to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu każdego dziecka. Jest to okazja dla dzieci do budowania relacji z rodziną i uczenia się nowych rzeczy poprzez wspólne doświadczenia. Jako rodzice chcemy również, aby nasze dzieci rozwijały umiejętności i kształciły się.Wybierając prezent dla dziecka w wieku szkolnym, warto wziąć pod uwagę zabawki edukacyjne, które zapewnią zarówno rozrywkę, jak i wesprą naukę dziecka. Wybierając zabawki dla 7-latków, skorzystajmy z okazji i wybierzmy zabawki rozwojowe, które przygotują je do przyszłej nauki.

BUKI WYKRYWACZ METALI DLA DZIECI
BUKI WYKRYWACZ METALI DLA DZIECI


GRY DLA DZIECI

Gorąco polecamy różnorodne gry edukacyjne dla 7-latków jako mądry i zabawny prezent. Gry te są szczególnie lubiane przez dzieci podczas długich wieczorów jesienią i zimą, kiedy panujące na zewnątrz warunki atmosferyczne nie zachęcają do zabaw na świeżym powietrzu. Ponadto gry te uczą dzieci współpracy, cierpliwości i samodzielnego myślenia.

NASZA KSIĘGARNIA GRA DLA DZIECI PLUS MINUS NAUKA LICZENIA
NASZA KSIĘGARNIA GRA DLA DZIECI PLUS MINUS NAUKA LICZENIA


SMART GAMES GRA LOGICZNA MONSTERS HIDE&SEEK
SMART GAMES GRA LOGICZNA MONSTERS HIDE&SEEK


ZABAWKI KREATYWNE DLA CHŁOPCÓW

Dzieci uwielbiają gry, które pozwalają im wyrazić swoją kreatywność, dlatego prezent w postaci zestawu kreatywnego będzie odpowiedni dla siedmiolatka. Chłopcom może spodobać się zestaw majsterkowicza archeologa lub zestaw eksperta od elektroniki, które pomogą im rozwinąć zdolności manualne i kreatywność, jednocześnie poszerzając wiedzę z różnych dziedzin nauki.Dla siedmiolatka warto rozważyć podarowanie wszelkiego rodzaju zabawkowych pojazdów lub zabawek związanych z pojazdami i koleją, takich jak tory, samochody, pociągi i wiele innych propozycji. Polecamy zabawki BRIO, ponieważ ta marka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości drewnianych zabawek dla dzieci.

TOYI ZESTAW KONSTRUKCYJNY DO SAMODZIELNEGO TWORZENIA ZABAWEK 64 ELEM.
TOYI ZESTAW KONSTRUKCYJNY DO SAMODZIELNEGO TWORZENIA ZABAWEK 64 ELEM.


ZABAWKI KREATYWNE DLA DZIEWCZYNEK

Dzieci uwielbiają bawić się zestawami artystycznymi. Szczególnie małe dziewczynki uwielbiają artystyczne i kreatywne zabawy z artykułami papierniczymi, wraz z rówieśnikami. Dziewczynki w wieku szkolnym lubią również zabawę w dom, kiedy to mogą wcielić się w rolę każdego z domowników. Uwielbiają też lalki, które w miarę dorastania stają się ich ulubionymi partnerami do zabawy.

Wybierając prezent dla 7-letniej dziewczynki, weź pod uwagę jej zainteresowania i upodobania. Może ich być naprawdę wiele, dlatego doskonałymi zabawkami są zestawy do tworzenia biżuterii, zestawy plastyczne, lalki i akcesoria dla lalek, a także wiele innych ciekawych propozycji.

ZABAWKI RUCHOWE I ZRĘCZNOŚCIOWE

Kiedy dziecko rozpoczyna naukę w szkole, ma mniej czasu na aktywność fizyczną. Może to być przyczyną wad postawy, otyłości i wielu innych chorób związanych z niedostateczną ilością ruchu. Dlatego wybierając prezent świąteczny, warto zastanowić się nad zabawkami związanymi z ruchem i grami zręcznościowymi.

FAT BRAIN TOYS PING PONG BEZ STOŁU DOOR PONG
FAT BRAIN TOYS PING PONG BEZ STOŁU DOOR PONG


Wybierając prezenty dla 7 latka zwróć uwagę na jakość, posiadane atesty bezpieczeństwa. Kluczowe jest jednak to by zabawka była zgodna z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka, bo to będzie wspierać prawidłowy rozwój dziecka i wzmocni jego zaangażowanie w zabawa. Ważne jest, aby w tym wieku rozważyć wartość edukacyjną prezentu, ponieważ oznacza on początek formalnej edukacji.

Artykuł opracowany we współpracy ze sklepem z najwyższej jakości zabawkami i wyprawką 4kidspoint.pl® Salon dziecięcy