pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 24 stycznia 2023
  • 29 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2376

Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i vouchery

Tradycyjnie starosta Barbara Bandoła i Powiat Pszczyński wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując przedmioty na licytacje. W tym roku można spędzić dzień w fotelu starosty i otrzymać komplet powiatowych gadżetów, wylicytować zestawy produktów Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej, album fotograficzny oraz pióro i długopis z logo powiatu.

Reklama

Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i vouchery
Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i vouchery · fot. Powiat


Powiat zachęca także do licytacji pakietów badań i kursów w Szkole Rodzenia Joannitas ufundowanych przez Szpital Joannitas w Pszczynie, vouchera na zabiegi ufundowanego przez goczałkowickie Uzdrowisko oraz pleneru fotograficznego na polu lawendy przekazanego przez Lawendę pod Lasem.

Licytacje na portalu Allegro prowadzone przez zarówno przez sztab miejski, jak i sztab powiatowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacje sztabu powiatowego przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w PszczynieDzień w fotelu starosty pszczyńskiej Barbary Bandoły

Starosta pszczyńska Barbara Bandoła każdego roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przekazuje na licytację jeden dzień w swoim fotelu oraz pełen pakiet powiatowych gadżetów. Zwycięzca licytacji spędzi dzień w Starostwie Powiatowym w Pszczynie, w tym czasie zapoznając się z codzienną pracą starosty. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia, z jakimi obowiązkami starosta musi mierzyć się każdego dnia.

Osoba, która wygra licytację, zostanie także obdarowana pełnym zestawem powiatowych gadżetów. W jego skład wchodzi m.in. parasol, etui na wizytówki oraz etui na okulary, przypinka do marynarki, kubek, długopis, smycz, brelok, magnes, odblask, koszulka, poduszka, a nawet skarpetki. Wszystko oczywiście z logo Powiatu Pszczyńskiego. Zostań na jeden dzień starostą pszczyńskim!

Wylicytuj dzień w fotelu starosty na portalu Allegro

Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i vouchery
Wylicytuj dzień w fotelu starosty, produkty Lokalnej Marki i vouchery · fot. Powiat


Zestaw produktów certyfikowanych Lokalną Marką Ziemi Pszczyńskiej

Zestaw zawiera miód z nutą lawendy z Pasieki św. Ambrożego, słoik pszczyńskich grzybków gospodarstwa rolnego Szczotków z Ćwiklic, solankę i borowinę z goczałkowickiego uzdrowiska, mydło konopne z nagietkiem od pszczyńskiej manufaktury BeEco, woreczek z lawendą od "Lawendy pod Lasem". Do tego zestaw gadżetów - kubek, smycz, długopis i przypinkę. Certyfikat Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej jest potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów, które są produkowane w powiecie pszczyńskim. Zestaw został przekazany przez starostę Barbarę Bandołę.

Wylicytuj zestaw produktów na portalu Allegro

Album fotograficzny "Charakter Doliny Górnej Wisły"

Publikacja wydana przez Powiat Pszczyński zawiera dziesiątki fantastycznych fotografii krajobrazów, roślinności i zwierząt autorstwa znakomitych fotografów przyrody Artura Jurkowskiego oraz Michała Piekarskiego. Dzięki nim wspólnie poznamy urzekające swoim pięknem bogactwo przyrodnicze Doliny Górnej Wisły na naszej ziemi pszczyńskiej.

Licytuj album na portalu Allegro

Voucher na zestaw badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych w Szpitalu Joannitas w Pszczynie

Pszczyński szpital gra z WOŚP dla zdrowia! Przedmiotem licytacji jest pakiet badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych o wartości 400 zł dobranych indywidualnie wraz z konsultacją wyników ze specjalistą diagnostyki laboratoryjnej. Zestaw został ufundowany przez Szpital Joannitas w Pszczynie.

Wylicytuj pakiet badań na portalu Allegro

Kurs w Szkole Rodzenia Joannitas w Pszczynie

Podczas kursu ciężarne oraz osoby im towarzyszące będą miały okazję zdobyć kompleksową wiedzę m.in. z zakresu odżywiania, badań, planu porodu, opieki nad noworodkiem czy laktacji. Kurs został ufundowany przez Szpital Joannitas w Pszczynie.

Licytuj kurs na portalu Allegro

Plener na sesję zdjęciową - pole lawendy w Studzienicach

Przedmiotem licytacji jest bajkowy plener na sesję zdjęciową - pole lawendy w Studzienicach. To idealna pamiątka. W pełni kwitnienia lawenda jest z reguły od połowy czerwca do połowy lipca. To najlepszy czas na sesję zdjęciową rodzinną, ślubną, narzeczeńską... Ważne! Fotograf we własnym zakresie. Licytację ufundowała Lawenda pod Lasem.

Miejsce: Lawenda pod Lasem
ul. św. Jana Pawła II 175
43-215 Studzienice

Licytuj plener na polu lawendowym na portalu Allegro

Pełna lista licytacji Powiatowego Sztabu WOSP znajduje się na stronie wosp.pszczyna.edu.pl w zakładce licytacje.

Licytacje sztabu miejskiego WOŚPZestaw produktów certyfikowanych Lokalną Marką Ziemi Pszczyńskiej

Zestaw zawiera miód z nutą lawendy z Pasieki św. Ambrożego, słoik pszczyńskich grzybków gospodarstwa rolnego Szczotków z Ćwiklic, solankę i borowinę z goczałkowickiego uzdrowiska, mydło konopne z nagietkiem od pszczyńskiej manufaktury BeEco, woreczek z lawendą od "Lawendy pod Lasem". Do tego zestaw gadżetów - kubek, smycz, długopis i przypinkę. Certyfikat Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej jest potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobów, które są produkowane w powiecie pszczyńskim. Zestaw przekazała starosta Barbara Bandoła.

Licytuj zestaw na portalu Allegro

Pióro i długopis z logo powiatu pszczyńskiego

Zestaw przekazała starosta pszczyńska Barbara Bandoła.

Wylicytuj pióro i długopis na portalu Allegro

Voucher na 10 zabiegów w Uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój wraz z wizytą lekarską

Przedmiot licytacji obejmuje wizytę lekarską oraz 10 przepisanych przez specjalistę goczałkowickiego uzdrowiska indywidualnie dobranych zabiegów leczniczych. W bogatej ofercie zabiegowej Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój znajdują się m.in. masaże, gimnastyka, inhalacje, kąpiele borowinowe i solankowe. Voucher został ufundowany przez Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój.

Licytuj zabiegi w Uzdrowisku na portalu Allegro

Voucher na zestaw badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych w Szpitalu Joannitas w Pszczynie
Pszczyński szpital gra z WOŚP dla zdrowia! Przedmiotem licytacji jest pakiet badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych o wartości 400 zł dobranych indywidualnie wraz z konsultacją wyników ze specjalistą diagnostyki laboratoryjnej. Voucher został ufundowany przez Szpital Joannitas w Pszczynie.

Wylicytuj zestaw badań na portalu Allegro

Kurs w Szkole Rodzenia Joannitas w Pszczynie

Podczas kursu ciężarne oraz osoby im towarzyszące będą miały okazję zdobyć kompleksową wiedzę m.in. z zakresu odżywiania, badań, planu porodu, opieki nad noworodkiem czy laktacji. Kurs został ufundowany przez Szpital Joannitas w Pszczynie.

Wylicytuj kurs na portalu Allegro

Podczas miejskiego finału WOŚP w Pszczynie będzie można wylicytować również album fotograficzny przekazany przez Powiat Pszczyński oraz plener fotograficzny na polu lawendy ufundowany przez Lawendę pod Lasem.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.