pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 23 stycznia 2023
  • 30 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2841

[ZDJĘCIA] 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

29 stycznia cała Polska zagrała dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na wydarzenia zaprosił również sztab w Suszcu! Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

31. Finał WOŚP w Suszcu - 29.01.2023 · fot. Andrzej Grynpeter / GOK Suszec


Wolontariusze suszeckiego sztabu kwestowali na terenie gminy od wczesnych godzin porannych. Podczas finału na scenie domu kultury zaprezentowały się grupy artystyczne działające w GOK-u. Nie zabrakło oczywiście także corocznych aukcji - dochód z licytacji wyniósł 3940 zł!

W programie: Klub Malucha Chatka Puchatka, Mali Odkrywcy Wielkiego Świata, występy grup: Tańczące Brzdące, Balet, Śpiew & Fortepian, Studio Wokalne, Mini mini On The Beat, Mini On The Beat, On The Beat, On The Beat Crew, Point Squad, Freesmile, Mini K-BOOM, K-BOOM, koncert FUSION, wystawy: "Kreatywka", "Indygo", "Pracownia Rysunku i Malarstwa Och!ra".

Można także wesprzeć sztab poprzez wpłaty na eSKARBONKĘ: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rn1ktq

Tym razem graliśmy dla małych i dużych - dla walki z sepsą. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Loading...

ar / pless.pl

źródło: UG Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj