pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 17 listopada 2022
  • 26 listopada 2022
  • wyświetleń: 2094

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Pszczyńskim Centrum Kultury

Za nami:

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, a także premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie "Osiemnastka". Uwaga! Na prośbę kabaretu termin występu został przeniesiony na 26 listopada, na godz. 20:00. Bilety zachowują ważność.

Reklama

Kabaret Paranienormalni w Pszczyńskim Centrum Kultury


Paranienormalni zapraszają do wspólnej celebracji, która potrwa cały 2023 rok! Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik wieloletnich obserwacji artystów, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić z nami na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności.

OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk.

Występ odbędzie się 26 listopada o 20:00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 70,00 zł do nabycia na stronach:

Bilety PCKul
biletowakasa.pl/
biletyna.pl/

ar / pless.pl

źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.