pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 10 listopada 2022
  • 4 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2135

Spotkanie z Mikołajem w Suszcu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Zaczynamy wielkie odliczanie do... świątecznego spotkania z Mikołajem w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu! Już tylko miesiąc dzieli nas od tego ważnego wydarzenia.

Reklama

Święty Mikołaj
fot. pixabay.com


Każde dziecko marzy, by spotkać się z Mikołajem. Tym razem poznamy również pomocników Mikołaja, czyli ELFY! Już 4 grudnia dzieci będą miały okazję spędzić magiczny czas z Mikołajem i jego Elfami w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu!

Elfy Świętego Mikołaja spędzają całe dnie w magicznej fabryce zabawek. Mikołaj przekazuje swoim Elfikom listy dzieci, które opisują swoje wymarzone prezenty. Mali pomocnicy zabierają listy do fabryki, gdzie opracowują projekty zabawek. To dzięki nim Mikołaj zawsze zdąża na czas dostarczyć prezenty do domów dzieci na całym świecie.

Zapraszamy wszystkie dzieci 4 grudnia na godzinę 14:00 oraz 17:00 do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Bilety w cenie 20 zł można zakupić w sekretariacie oraz na portalu biletyna.pl.
Bilety obowiązują wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu, również osoby dorosłe przychodzące z dzieckiem.

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-20:00, w piątki w godz. 8:00 - 18:00.

Kontakt: e-mail: julia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj