pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 4 października 2022
  • 27 listopada 2022
  • wyświetleń: 3424

[PROGRAM] Po raz dwunasty Suszecka Jesień Kulturalna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na 12. SUSZECKĄ JESIEŃ KULTURALNĄ! Aż 9 wydarzeń czeka na Państwa!

Reklama

Niedziela z bajką w GOK Suszec
Niedziela z bajką w GOK Suszec · fot. GOK Suszec


W ramach inauguracji 12. Suszeckiej Jesieni Kulturalnej suszecki GOK zaprasza Państwa na legendarny spektakl komediowy Kabaret Mumio, który zostanie zagrany 29 października o godz. 19:00. Na spektakl obowiązują darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl

W ramach tegorocznej jesieni kulturalnej swoje działania Gminny Ośrodek Kultury kieruje także w stronę najmłodszych. Dwukrotnie zaprosi dzieci wraz z rodzicami na Niedzielę z Bajką. 30 października zostanie wystawiony spektakl "Sokrates w Piaskownicy" w wykonaniu Teatru Małe Mi, zaś 27 listopada spektakl " Piracka Przygoda" w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły. Oba spektakle rozpoczynają się o godz. 16:00. Bilety w cenie 15 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl

5 listopada odbędzie się XVIII Turnieju Zespołów Ludowych im. Mariana Cieśli "Jak ze Susca powandruje". Do udziału GOK Suszec zaprasza zespoły ludowe, regionalne, śpiewacze, a także widzów. Turniej rozpocznie się o godz. 15:00. Wstęp wolny.

W związku z przypadającym w tym roku 10-leciem projektu Adam Oleś Hurdu_Hurdu GOK zaprasza do udziału w koncercie, w którym muzykom będzie towarzyszyć Regionalny Zespół Śpiewaczy "Radostowianki". Koncert odbędzie się 6 listopada o godz. 18:00. Na koncert obowiązują darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

Po prawie 2 letniej przerwie GOK zaprasza na wydarzenie, na które czekamy chyba wszyscy! W dniu 11 listopada odbędzie się prapremiera spektaklu pt. "ROMANsjada" autorstwa Moniki Panfil, w reżyserii Bogusława Musiolika w wykonaniu Amatorskiego Zespołu Teatralnego działającego przy Związku Górnośląskim/koło Suszec. Na spektakl ośrodek zaprasza o godz. 15:00 i 18:00. Bilety w cenie 25 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

Kolejną okazją do zobaczenia spektaklu pt. "ROMANsjada" będzie 13 listopada. Premiera spektaklu o godz. 15:00 i 18:00. Bilety w cenie 25 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

W ramach 12. Suszeckiej Jesieni Kulturalnej będziemy świętować także Jubileusz Canticum Novum, które obchodzi 20-lecie istnienia Canticum oraz 5-lecie istnienia Canticum Novum. Koncert odbędzie się 20 listopada o godz. 18:00. Na koncert obowiązują darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

Jednym z ostatnich wydarzeń będą Andrzejki 50+. Będzie to nie lada okazja dla osób 50 +, aby wziąć udział we wspólnej zabawie andrzejkowej. Rozpoczęcie się o godz. 18:00. W ramach wydarzenia organizatorzy zapewniają: kawę, herbatę, jeden ciepły posiłek oraz zespół muzyczny. GOK Zachęca do przyniesienia smakołyków, którymi będzie można poczęstować pozostałych uczestników na zasadzie szwedzkiego stołu. Bilety w cenie 55 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

Wszystkie imprezy odbędą się w sali GOK w Suszcu. Bilety można zakupić w sekretariacie GOK od pn. do czw. od 8:30 do 19:30 oraz w pt. od 8:30 do 18:00 lub na portalu bieltyna.pl . Kontakt: 32 212 44 91 wew. 23, kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj