pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 30 września 2022
  • 29 października 2022
  • wyświetleń: 1629

MUMIO w ramach 12. Suszeckiej Jesieni Kulturalnej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

W ramach inauguracji 12. Suszeckiej Jesieni Kulturalnej Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza Państwa na legendarny spektakl komediowy Kabaret Mumio!

Reklama

Kabaret Mumio jest autorskim przedstawieniem Teatru Epty-a, opartym na własnych tekstach i muzyce. Stworzony został jako kameralny spektakl teatralny w konwencji kabaretowej. Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego.

Odwołanie do indywidualnego poczucia absurdu, mającego swoje źródło w nas samych, radykalna, choć pełna ciepła autoironia, zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania. Aspekt ludyczny, "rozrywkowy" przedstawienia, realizowany środkami teatralnymi, nie jest celem samym w sobie, podporządkowując się szerszej koncepcji estetycznej.

Działanie na różnych poziomach odbioru, nacisk na solidny warsztat sceniczny skupiony na budowaniu postaci, bezkompromisowe poczucie humoru a także uparte poszukiwanie własnego, indywidualnego wyrazu, zaowocowało - jak dotychczas - zainteresowaniem i uznaniem ze strony bardzo zróżnicowanej publiczności i krytyków.

Występ kabaretu obędzie się 29 października o godz. 19:00. Obowiązują darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj