pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 26 września 2022
  • 27 września 2022
  • wyświetleń: 3854

Pszczyna: skradziono rower sprzed internatu Rolniczoka

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru górskiego marki Formula.

Reklama

Pszczyna: skradziono rower
Pszczyna: skradziono rower marki Formula · fot. KPP Pszczyna


Do kradzieży doszło w okresie między 20 a 23 września 2022 roku. Rower był przypięty w stojaku rowerowym przed budynkiem Internatu Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie przy ulicy Karola Szymanowskiego.

Policja publikuje zdjęcie skradzionego roweru i prosi o kontakt w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na ten temat. W tej sprawie dzwonić można pod numery Komendy Powiatowej Policji - tel. 47 8552 200 i 47 8552 255.

Szczegóły, które pomogą rozpoznać skradziony rower: nr ramy VLT211235435, koła rozm. 29, rama w kolorze czarno-zielonym (zieleń wpadająca w niebieski), na ramie u dołu napis FORMULA a na poprzecznej części ramy napis MOTION, przy kierownicy zamontowany dzwonek koloru czarnego, błotniki plastikowe koloru czarnego, nóżka do postawienia roweru, przerzutki Shimano, na każdym z kół przy szprychach zamontowane po 3 lampki, rower nie posiadał bagażnika, w chwili kradzieży w rowerze nie było przedniego ani tylnego oświetlenia.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.