pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 26 września 2022
  • 30 września 2022
  • wyświetleń: 2382

[ZDJĘCIA] Chłodno na finał sezonu Bankowa Street Live

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

W czwartkowy wieczór, 29 września na finał sezonu Bankowa Street Live zagrał pszczyńsko-tyski duet Chłodno! Muzyków supportowała Kinia. Z powodu niepewnej pogody, koncert został przeniesiony do Pszczyńskiego Centrum Kultury. Zobaczcie fotorelację!

Reklama

Bankowa Street Live - koncert zespołu CHŁODNO + goście - 29.09.2022 · fot. Grzegorz Załucki


Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Samodzielnie zorganizowali trzy trasy koncertowe - w ponad 40 miastach. Zagrali koncerty na takich wydarzeniach jak Sofar Sounds, Festiwal Lato na Fortach, Festiwal Fama, Juwenalia Krakowskie czy Yass Week Festival. Chłodno zostało w 2022 roku twarzą kampanii firmy Martens "#toughertogether". Rozpoczęli również współpracę z Rafałem Smoleniem, z którym pracują obecnie nad płytą. Chłodno zostało wybrane do projektu wschodzących artystów polskiej sceny muzycznej "My Name Is New" wytwórni Kayax.

Strona internetowa: chlodnonam.pl/
Instagram: www.instagram.com/chlodnonam/
Facebook: www.facebook.com/chlodnonam/

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj